Юні обдарування району - 22 Января 2013 - Відділ освіти Коростенської РДА
Четверг, 2016-12-08, 11:05 PM

Відділ освіти Коростенської районної державної адміністрації

Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Сайти ЗНЗ району
  • Школи І-ІІІ ступенів
  • Школи І-ІІ ступенів
  • Школи І ступеня
  • ДНЗ
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 54
 
Главная » 2013 » Январь » 22 » Юні обдарування району
10:58 AM
Юні обдарування району

Юні обдарування району

     Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін є найбільшою масовою формою інтелектуальних змагань серед школярів. Їх проведення дає можливість учням виявити свої здібності, підвищити інтерес до більш поглибленого вивчення базових дисциплін, формує високу пізнавальну активність.

      У 2012-2013 навчальному році у загальноосвітніх навчальних закладах району були проведені І, а в районі - ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, російської мови і літератури,фізики, математики, інформатики, інформаційних технологій, хімії, біології, екології, географії, історії, правознавства, основ економіки, німецької і англійської мов, трудового навчання (технічної і обслуговуючої праці), астрономії, фізичної культури і спорту.

     Організаційним комітетом забезпечено організацію та проведення учнівських районних олімпіад відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади. Кожен учень працював за індивідуальними завданнями.

     Під час проведення та перевірки олімпіад здійснювався організаційний та науково-методичний супровід експертами-консультантами та методистами районного методичного кабінету.

     Більшість учасників олімпіад виявили глибокі знання базових дисциплін та високий рівень сформованості навчальних компетенцій, показали вміння застосовувати їх на практиці у стандартних і нестандартних ситуаціях, давати одержаним результатам правильне теоретичне обґрунтування.

     У шкільних олімпіадах взяли участь 2150 учнів, в районних - 1530, які представляли 31 загальноосвітній навчальний заклад. Переможцями районного етапу став 61 учасник. У декількох олімпіадах першість здобуто учнями: Волтарніст Маргаритою - ученицею 10 класу Хотинівської СЗШ І-ІІІ ступенів (5 олімпіад), Прус Наталією - ученицею 11 класу Сарновицької СЗШ І-ІІІ ступенів (4 олімпіади), Дяченком Богданом - учнем 11 класу Грозинської гімназії (3 олімпіади). У порівнянні з минулим роком учнівські команди Гулянецької, Лісівщинської, Поліської, Сарновицької, Холосненської, Хотинівської СЗШ І-ІІІ ступенів, Михайлівської СЗШ І-ІІ ступенів покращили свої результати у районних олімпіадах, Бондарівської СЗШ І-ІІІ ступенів, Злобицької, Купищенської СЗШ І-ІІ ступенів - понизили, Васьковицької, Кожухівської, Малозубівщинської СЗШ І-ІІІ ступенів, Ушомирської та Грозинської гімназій – підтвердили свої знання.

      Найкращі результати досягли вчителі, що підготували двох і більше переможців районних олімпіад: вчитель історії, правознавства та економіки Корженівська В.С. (Хотинівська СЗШ І-ІІІ ступенів) – 4, по 3 учасники - вчитель математики Юрченко Н.І., вчитель фізики Чудаківський В.В. (Грозинська гімназія), вчитель інформатики Артюх Ю.М. (Кожухівська СЗШ І-ІІІ ступенів), вчитель хімії і біології Гончарова О.А. (Малозубівщинська СЗШ І-ІІІ ступенів), вчитель біології і екології Бондар В.О. (Лісівщинська СЗШ І-ІІІ ступенів); по 2 учасники - вчитель російської мови Пархоменко Г.М., фізики Харченко І.В. (Грозинська гімназія), вчитель трудового навчання Паламарчук М.К., вчитель історії Котенко А.М., Гаєвська Т.П. (Ушомирська гімназія), вчитель географії Шиян В.М., вчитель фізичної культури Бовсунівський В.М. (Поліська СЗШ І-ІІІ ступенів), вчитель німецької мови Стретович Л.Р. (Меленівська СЗШ І-ІІІ ступенів).

       За результатами районних олімпіад серед навчальних закладів І-ІІ ступенів призові місця здобуто командами учнів Ушомирської гімназії, Гулянецької, Поліської СЗШ І-ІІІ ступенів (1,2,3 місце); серед навчальних закладів І-ІІІ ступенів переможцями визнано учнів Ушомирської гімназії, Поліської СЗШ І-ІІІ ступенів, Грозинської гімназії, (1,2,3 місце).

     Забезпечено належну організацію та підготовку до участі у районних олімпіадах з базових дисциплін команд учнів Ушомирської і Грозинської гімназій, Поліської, Гулянецької СЗШ І-ІІІ ступенів, Михайлівської і Шершнівської СЗШ І-ІІ ступенів, Малозубівщинської, Лісівщинської, Васьковицької і Холосненської СЗШ І-ІІІ ступенів (керівники  навчальних закладів Котенко А.М., Черниш В.З., Годованць Б В., Ковальчук А.Л., Коховська Н.В., Швець В.В., Станіславська С.М., Власюк Т.В., Ущапівський В.І., Завадський В.П.), які зайняли перші десять місць у підсумковому заліку районних олімпіад з базових дисциплін.

Високих результатів на районних олімпіадах досягли учні, яких навчають вчителі:

-         української мови і літератури Шарло Л.С. Гулянецької СЗШ І-ІІІ ступенів, Нєфьодова Л.А., Герасимчук Н.М. Ушомирської гімназія, Лісовська Ю.В. Хотинівської СЗШ;

-         російської мови Пархоменко Г.М., Мисник С.М., Овсійчук Н.П. Грозинської гімназії;

-         німецької мови Стретович Л.Р. Меленівської СЗШ І-ІІІ ступенів, Капало Т.П. Сарновицької  СЗШ І-ІІ ступенів;

-         англійської мови Марусевич Л.М. Вигіської СЗШ І-ІІ ступенів, Пещанська Л.В. Поліської СЗШ І-ІІІ ступенів, Устимчук Т.Г. Гулянецької СЗШ І-ІІІ ступенів;

-         математики Юрченко Н.І., Черниш З.І., Камінська Г. М. Грозинської гімназії;

-         фізики Чудаківський В.В., Харченко І.В. Грозинської гімназії, Білошицький А.В. Поліської СЗШ І-ІІІ  ступенів;

-         інформатики Артюх Ю. М. Кожухівської СЗШ І-ІІІ ступенів;

-         інформаційних технологій Бойко В.В. Хотинівської СЗШ І-ІІІ ступенів, Марушко М.І. Сарновицької СЗШ І-ІІІ ступенів;

-         педагогіки і психології Максимова О.М. Кожухівської СЗШ І-ІІІ ступенів;

-         астрономії Чудаківський В.В.Грозинської гімназії;

-         хімії Гончарова О.А. Малозубівщинської СЗШ І-ІІІ ступенів, Антонюк О.Д. Меленівської СЗШ СЗШ І-ІІІ ступенів, Толочко З.О. Сарновицької СЗШ І-ІІІ ступенів;

-         біології Ярошенко І.С. Гулянецької СЗШ І-ІІІ ступенів, Башинський В.Л. Кожухівської СЗШ І-ІІІ ступенів; Петровська Л.І. Ушомирської гімназії;

-         екології Бондар В.О. Лісівщинської СЗШ І-ІІІ ступенів;

-         географії Шиян В.М. Поліської СЗШ І-ІІІ ступенів, Смиковська Г.П. Гулянецької СЗШ І-ІІІ ступенів, Мельник О.П. Лісівщинської СЗШ І-ІІІ ступенів;

-         економіки Корженівська В.С. Хотинівської СЗШ І-ІІІ ступенів, Толочко В.М. Сарновицької СЗШ І-ІІІ ступенів;

-         історії Котенко А. М. Ушомирської гімназії, Балашкевич Н.С. Горщиківської СЗШ І-ІІІ ступенів, Корженівська В.С. Хотинівської СЗШ І-ІІІ ступенів;

-         правознавства Гаєвська Т.П. Ушомирської гімназії, Корженівська В.С. Хотинівської СЗШ І-ІІІ ступенів;

-         трудового навчання Паламарчук М.К. Ушомирської гімназії, Суховець О.М. Горщиківської СЗШ І-ІІІ ступенів, Вигівська А. С. Поліської СЗШ І-ІІІ ступенів;

-     педагогіки та психології Тіткова І.В. Кожухівської СЗШ І-ІІІ ступенів;

-   фізичної культури та спорту Бовсунівський В.М. Поліської СЗШ І-ІІІ ступенів.

Переможцями районних олімпіад з базових дисциплін стали такі учні:

       з  української мови і літератури:

-   Ярошенко Катерина, учениця 8 класу Гулянецької СЗШ І-ІІІ ступенів

-   Чиркова Ганна, учениця 9 класу Хотинівської СЗШ І-ІІІ ступенів

-   Волтарніст Маргарита, учениця 10 класу Ушомирської гімназії

-   Вознюк Тетяна, учениця 11 класу Ушомирської гімназії

       з  російської мови:

-  Приходько Артем, учень 8 класу Грозинської гімназії

-  Клименко Анастасія, учениця 9 класу Грозинської гімназії

-  Хомутовська Наталія, учениця 10 класу Грозинської гімназії

-  Дяченко Богдан, учень 11 класу Грозинської гімназії

     з англійської мови:

-  Мошківська Олена, учениця 9 класу Вигівської СЗШ І-ІІ ступенів

-  Соколовський Степан, учень 10 класу Поліської СЗШ І-ІІІ ступенів.

-  Ярошенко Ольга, учениця 11 класу Гулянецької СЗШ І-ІІІ ступенів

     з німецької мови:

-  Коваленко Олександр, учень 9 класу Меленівської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Васянович Володимир, учень 10 класу Меленівської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Прус Наталія, учениця 11 класу Сарновицької  СЗШ І-ІІІ ступенів

      з математики:

-  Сірук Максим, учень 7 класу Грозинської гімназії

-  Приходько Артем, учень 8 класу Грозинської гімназії

-  Степанець Віта, учениця 9 класу Грозинської гімназії

-  Сингаївський Віталій, учень 10 класу Грозинської гімназії

-  Дяченко Богдан, учень 11 класу Грозинської гімназії

      з фізики:

-  Приходько Артем, учень 8 класу Грозинської гімназії

-   Бондар Тетяна, учениця 9 класу Поліської СЗШ І-ІІІ ступенів

-   Сингаївський Віталій, учень 10 класу Грозинської гімназії

-  Дяченко Богдан, учень 11 класу Грозинської гімназії

      з інформатики:

-  Кунашенко Руслана, учениця 9 класу Кожухівської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Андреєв Юрій, учень 10 класу Кожухівської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Гриневич Павло, учень 11 класу Кожухівської СЗШ І-ІІІ ступенів

      з інформаційних технологій:

-  Волтарніст Маргарита, учениця 10 класу Хотинівської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Прус Наталія, учениця 11 класу Сарновицької СЗШ І-ІІІ ступенів

      з астрономії:

-  Черняк Павло, учень 10 класу Грозинської гімназії

-  Дяченко Богдан, учень 11 класу Грозинської гімназії

     з хімії:

-  Васильчук Світлана, учениця 8 класу учень Малозубівщинської  СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Поплавська Валентина, учениця 9 класу Малозубівщинської  СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Васянович Володимир, учениця 10 класу Меленівської СЗШ СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Прус Наталія,  учениця 11 класу Сарновицької СЗШ І-ІІІ ступенів

    з біології:

-  Ярошенко Катерина, учениця 8 класу Гулянецької СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Кунашенко Руслана, учениця 9 класу Кожухівської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Заліван Яна, учениця 10 класу Лісівщинської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Вознюк Тетяна, учениця 11 класу Ушомирської гімназії

     з екології:

-  Заліван Яна, учениця 10 класу Лісівщинської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Литвинчук  Катерина, учениця 11 класу Лісівщинської СЗШ І-ІІІ ступенів

     з географії:

-  Ярошенко Катерина, учениця 8 класу Гулянецької СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Білошицька Ольга, учениця 9 класу Поліської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Соколовський Степан, учень 10 класу Поліської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Немерицька Оксана, учениця 11 класу Лісівщинської СЗШ І-ІІІ ступенів

     з економіки:

-  Клименко Руслан, учениця 9 класу Хотинівської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Волтарніст Маргарита, учениця 10 класу Хотинівської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Прус Наталія, учениця 11 класу Сарновицької СЗШ І-ІІІ ступенів

     з історії:

-  Сенюк Михайло, учениця 8 класу Ушомирської гімназії

-  Завадська Ольга, учениця 9 класу Горщиківської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Волтарніст Маргарита, учениця 10 класу Хотинівської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Шокал Юлія, учениця 11 класу Ушомирської гімназії

      з  правознавства:

-  Чиркова Ганна, учениця 9 ласу Ушомирської гімназії

-  Волтарніст Маргарита, учениця 10 класу Хотинівської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Шокал Юлія, учениця 11 класу Ушомирської гімназії

     з трудового навчання:

- Дученко Анастасія, учениця 9 класу Поліської СЗШ І-ІІІ ступенів

- Плисак Юрій, учень 9 класу Ушомирської гімназії

- Вигівська Ольга, учениця 11 класу Горщиківської СЗШ І-ІІІ ступенів

- Меленівський Андрій, учень 11 класу Ушомирської гімназії

     з педагогіки та психології:

-  Мороз Наталія, учениця 11 класу Кожухівської СЗШ І-ІІІ ступенів

     з фізичної культури та спорту:

-  Березовський Андрій, учень 11 класу Поліської СЗШ І-ІІІ ступенів

-  Гребень Ірина, учениця 11 класу Поліської СЗШ І-ІІІ ступенів

  Протягом січня-березня 2013 року будуть проходити обласні олімпіади. Хочеться від всієї душі привітати призерів районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також їхніх наставників. Честь та шана талановитим учням та прекрасним вчителям! Своїми знаннями, розумом, наполегливістю ви підтримуєте найкращі традиції нашого району. Бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення та подальших перемог!

 

 Н.Й.Шуляренко, методист РМК

 

Просмотров: 462 | Добавил: jkz | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016
Поиск
Календарь
«  Январь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архив записей
Друзья сайта
  • Коростенська районна державна адміністрація
  • Коростенська районна рада
  • Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
  • Сайт управляется системой uCoz