Суббота, 2020-08-15, 5:14 PM

Відділ освіти Коростенської районної державної адміністрації

Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Сайти ЗНЗ району
  • Школи І-ІІІ ступенів
  • Школи І-ІІ ступенів
  • Школи І ступеня
  • ДНЗ
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 65
 План роботи округу

ПЛАН РОБОТИ ОКРУГУ

 

Створення у сільській місцевості територіальних освітніх округів як нової організаційної форми шкільної освіти якнайкраще відповідає вимогам сьогодення і передбачає формування на території Коростенського району системи освіти відповідно до особливостей і потреб соціально-економічного та культурного розвитку. Районним відділом освіти  розроблено у 2009 році перспективний план оптимізації мережі загальноосвітніх шкіл  Коростенського району Житомирської області в рамках проекту «Рівний доступ до якісної освіти в Україні», а також розбито район на 7 округів. На даний час в районі вже діє 7 округів.

Освітні округи були створені відповідно до розпорядження голови Коростенської райдержадміністрації від 22.07.2009 року № 377 « Про створення та організацію роботи освітніх округів у Коростенському районі».

У своїй діяльності округи керуються  Конституцією України, Законами України « Про освіту», « Про дошкільну освіту», « Про загальну середню освіту», « Про професійно-технічну освіту», « Про позашкільну освіту»,

« Про  місцеве самоврядування», Положенням  про загальноосвітній навчальний заклад, Положенням про дошкільний навчальний заклад, Положенням про порядок здійснення інноваційної діяльності, Положенням про освітній округ, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 777.

Метою створення округів є :

·         забезпечення рівного доступу дітей відповідного віку до якісної дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання;

·         ефективного використання творчого потенціалу педагогічних працівників навчальних закладів;

·         раціонального використання навчально-методичної, матеріально-технічної бази суб’єктів округу, її зміцнення та модернізації.

·         для забезпечення освітніх та культурно-освітніх потреб громадян, які проживають у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Для успішної організації навчально-виховного процесу та проведення методичної роботи в освітньому окрузі Радою округу розроблено таку схему управління:

Рада округу погоджує свої рішенням з відділом освіти Коростенської райдержадміністрації та співпрацює у відповідності до Положення про освітній округ, керує роботою методичної ради, центру виховної роботи та сприяє діяльності і соціальної, психологічної та логопедичної служб.  Рада  округу співпрацює з батьківськими комітетами навчальних закладів і органами місцевого самоврядування. У своїй роботі вона керується принципами відкритості, демократичності та гласності.

В рамках освітнього округу забезпечується співпраця та координація діяльності методичної ради, центру виховної роботи і психологічної та логопедичної служби. Дані окружні утворення координують свою роботу з методкабінетом  районного відділу освіти.

 Copyright MyCorp © 2020
Поиск
Календарь
«  Август 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив записей
Друзья сайта
  • Коростенська районна державна адміністрація
  • Коростенська районна рада
  • Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
  • Сайт управляется системой uCoz